Dostępne naturalne preparaty na odchudzanie

środa , 28, Styczeń 2015 Leave a comment

african_mango6Odchudzanie powinno się odbywać w zgodzie z naturą. Tylko w ten sposób można osiągnąć efekty bez skutków ubocznych, które mogą znacznie przewyższyć pozytywne skutki terapii. Bardzo ważne jest bowiem to, żeby przy okazji zrzucania zbędnych kalorii nie zaszkodzić swojemu metabolizmowi i nie doprowadzić do braków, które mogą niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie całego ciała. Szczuplejsze ciało powinno iść w parze z lepszym zdrowiem i samopoczuciem. Jeśli osiągniemy tylko niższą wagę, to za mało, by mówić o sukcesie.

Poniżej przedstawiamy naturalne składniki na odchudzanie, które warto wprowadzić nie po to, by je wypróbować, ale po to, by w końcu powiedzieć ? tak, znalazłam swój sposób na szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie. Warto to zrobić dla jednego celu ? by w końcu uzyskać trwałe efekty odchudzania. Pierwszy naturalny krok w walce o szczupłą sylwetkę pociągnie za sobą kolejne ? lepsze odżywianie i aktywność fizyczną.

Gotowi na przegląd?

Afrykańskie mango

Afrykański owoc to sprzymierzeniec odchudzania, wykorzystywany przez ludność Afryki w okresach głodu, mniejszych zbiorów, by nie odczuwać dotkliwego głodu i móc funkcjonować możliwie wydajnie. Sprawdza się także na wyprawach, gdy miejscowe społeczeństwo planuje kilkudniowe polowanie.

Zalety afrykańskiego mango zostały docenione również w Europie. Tutaj owoc posłużył jako dobry pomocnik do odchudzania. Wszystko za sprawą aktywizacji spalania tkanki tłuszczowej, podnoszenia metabolizmu, blokowania procesu gromadzenia tkanki tłuszczowej. Afrykańskie mango ma również obniżać poziom cukru we krwi, pozytywnie wpływać na ilość dobrego cholesterolu we krwi, ma pomagać w stanach zapalnych i chorobach ? wszystko za sprawą działania przeciwzapalnego, antybakteryjnego i wzmacniającego.

Keton malinowy

Maliny pomagają w odchudzaniu? Kto by pomyślał…a jednak to prawda.

Naukowcy wpadli na pomysł wyizolowania składnika występującego w każdej malinie w niewielkiej ilości i zwielokrotnienie go w preparacie na odchudzanie. I tak powstał nowoczesny sposób na szczupłą sylwetkę.

Jak pokazały badania, słodkie owoce wykazują równie silne działanie jak chemiczne składniki ? synefryna oraz kapsaicyna ? które uważane są za genialne, jeśli chodzi o poprawę metabolizmu tłuszczu oraz profilaktykę otyłości.

Keton malinowy przyspiesza metabolizm. Prowadzi również do wzrostu adiponektyny, hormonu, którego braki obserwuje się przy chorobach metabolicznych. Niski poziom tego hormonu sprzyja cukrzycy typu 2. Udowodniono również, że keton malinowy obniża wysokie wartości ciśnienia tętniczego.

Szczególnym entuzjastą ketonu malinowego jest doktor Mehmet Oz, zapraszany często do programów Oprah, gdzie występuje jako ekspert.

Jagody Acai

Jagody acai to odkrycie ostatnich kilku lat, nazywane superpożywaniem. Nie bez przyczyny. Dostarczają masę cennych substancji: składniki mineralne, witaminy oraz przeciwutleniacze. Dzięki temu pomagają nie tylko w odchudzaniu, ale również w zachowaniu zdrowego, młodego wyglądu oraz blokowaniu wczesnego starzenia się skóry.

Jagody, przypominające wyglądem borówkę, a w smaku jagody oblane czekoladą, to potężna dawka cennego błonnika. W 100 gramów zawierają aż 16,9 gramów błonnika. Dzięki temu dają poczucie sytości i usprawniają proces trawienia. Po ich zjedzeniu nie odczuwamy głodu przez dłuższy czas, dzięki temu jemy mniej.

Poza tym jagoda acai ma również inne korzystne działanie ? dzięki wysokiej zawartości cennych kwasów tłuszczowych (omega-9 i omega-6) pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu oraz podwyższa poziom dobrego cholesterolu.

Warto je włączyć do menu, ze względu na korzystne oddziaływanie na cały układ krwionośny. Jednak przede wszystkim dlatego, że pozwalają zgubić zbędne kilogramy nawet u osób, u których inne metody nie sprawdzają się.

kliknij

Please give us your valuable comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tag: co zrobić żeby schudnąć, jak szybko schudnąć w tydzień, najlepsze tabletki na odchudzanie, dieta na odchudzanie, wczasy odchudzające nad morzem, zielona herbata odchudzanie, dobre tabletki na odchudzanie, dieta odchudzająca jadłospis, odchudzanie bez kitów, keton malinowy, acai berry, jak schudnąć 30kg, african mango opinie, preparaty na odchudzanie, tabletki odchudzające, mango afrykańskie opinie, mango afrykańskie, afrykańskie mango opinie, afrykańskie mango, african mango forum, african mango, african mango apteka